sobota, 12 października 2013

Targi Natura Food 2013 - dzień pierwszy - fotorelacja


Pierwszy dzień Targów Żywności Tradycyjnej i Ekologicznej Natura Food za nami. Już wiem, że naprawdę jest co oglądać, co degustować i przede wszystkim co kupować. Mnóstwo ciekawostek i smaków, a różnorodność przeogromna. Wody, warzywa, sery, słodycze, wędliny, miody, konfitury, kasze, czekolady i inne smakowitości zajmują każdego smakosza na długo. Nie będę Was zachęcać do konkretnych produktów, bo dobrze wiem, że każdy ma swoje upodobania i będzie szukał czegoś innego. Odwiedźcie więc targi koniecznie, ale najpierw zerknijcie na moją smakowitą fotorelację i sprawdźcie, w które słoiki skoraq wetknął swojego wścibskiego nosa ;-)


W przerwach między testowaniem konfitur, czatnejów i musztard wszelakich, wraz z Biedronką w kuchni rozentuzjazmowane oglądałyśmy zmagania uczniów szkół gastronomicznych w konkursie kulinarnym. Jury przynajmniej z wyglądu było srogie, my w swoich ocenach też, choć obie dobrze wiemy, że łatwo krytykować, stojąc z boku i przyglądając się poczynaniom tych, którzy kunsztu kulinarnego dopiero się uczą :-)
A poniżej fotozapowiedź najważniejszego jutrzejszego wydarzenia, bo czyż pokaz przygotowania pralinek czekoladowych nie jest najważniejszy...;-) Wypatrujcie więc na skoraqowym blogu relacji z drugiego dnia targów Natura Food. 

10 komentarzy:

 1. smacznie i kolorowo :) żałuję że nie uczestniczę w takich imprezach :/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj tak przesmacznie i megakolorowo. Szkoda Łucjo, może w następnym roku się uda przybyć...?

   Usuń
 2. nawet nie wiesz jakie smaczne jedzonko pokazalas... grrr... :D

  OdpowiedzUsuń
 3. widzę blogerki przykuwają te same produkty :) wspaniałe targi

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ano taka specyfika blogierek ;-) a targi zaiste wspaniałe :-)

   Usuń