wtorek, 30 grudnia 2014

Szczęśliwego Nowego Roku / Happy New Year


Jakie macie plany na Sylwestra, bo ja, jak co roku spędzam ten dzień w bardzo kameralnym gronie, czyli tak jak lubię najbardziej. Nie obędzie się oczywiście bez szampana (ahem, wina musującego jeśli dbamy o szczegóły), noworocznych postanowień i krótkiego podsumowania ;-)

A skoro o podsumowaniach mowa, to mijający właśnie rok mogę uznać jako wyjątkowo dla skoraqa łaskawy. Choć nie wszystko przebiegało i przebiega po mojej myśli, to jednak udało mi się spełnić kilka najskrytszych marzeń, nie tylko dzięki pomocy ludzi, którzy we mnie uwierzyli, ale też dzięki uporowi i ciężkiej pracy. Nad tym, co nie zostało jeszcze zrobione mogę dalej pracować z jeszcze większym zapałem i uporem. Jest mi łatwiej, bo już wiem, że warto mieć marzenia i powoli, krok po kroku, z mozołem, każdego dnia pracować nad ich spełnieniem, bo każdy nawet najmniejszy sukces okupiony ciężką pracą naprawdę wspaniale smakuje. Dziękuję więc Tym, którzy we mnie uwierzyli i dziękuję też Wam, bo jest Was z miesiąca na miesiąc coraz więcej i to mnie motywuje do jeszcze większego wysiłku i do ciągłego ulepszania bloga, przepisów i zdjęć. 

Na kolejny rok mam już dużo planów, a część z nich związana jest oczywiście ze skoraqowym blogiem, więc niedługo doświadczycie tu parę nowości :-) Dość jednak o mnie. Ciekawa jestem, jak Wam minął ten rok, więc napiszcie kilka słów w komentarzach. 

Szczęśliwego Nowego Roku  Kochani:-) Niech się spełnią Wasze marzenia :-)


What are your plans for New Year's Eve, cause I plan to spend this special evening as usual, at home, with just a hint of champagne (well, I mean sparkling wine to be more exact), a pretty decent yet ambitious list of New Year's resolutions and a bit of reflections about last year. 

Since we are talking about reflections about the past I have to admit that this year was quite generous for me. Of course not everything went as planned and I did not managed to fullfill all resolutions from the previous list, but I still managed to make some of my wildest dreams come true, not only thanks to people that strongly encouraged me to do that, but also because of my own persistence and hard work. Now I know that it is crucial to have dreams and to make them come true, step by step, with faith and courage. Then you can be proud of even the smallest success. So this is the perfect moment to express my gratitute to those of you that helped me making my dreams come true and those of you that encouraged me to show the best of me. I also want to thank all readers of skoraq cooks blog, cause I know there are more and more of you every single month. Thanks to you my enthusiasm and my will to improve skoraq cooks is stronger than ever, so you may expect a few novelties in here in the coming months :-) 

When it comes to the New Year, of course I have prepared list of resolutions. It's not that long (or maybe it is), but certainly ambitious and I hope that your lists are as ambitious as mine :-)

Happy New Year Folks! Let all your dreams come true! :-)
18 komentarzy:

 1. Kochana życzę Ci roczku jeszcze lepszego, szampańskiej zabawy, dużo szczęścia i radości i szumu w głowie po bąbelkach :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Szczęśliwego Nowego Roku!!!
  Udanej zabawy sylwestrowej.

  OdpowiedzUsuń
 3. Szczęśliwego Nowego Roku! :)

  An@Mari

  OdpowiedzUsuń
 4. Oby Nowy Rok był lepszy od poprzedniego i dla Ciebie i dla bloga :) wszystkiego naj! Ja sylwestra bardzo rzadko obchodzę - zazwyczaj spędzam ten czas z małżem :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Szampańskiej zabawy! Szczęśliwego Nowego Roku!

  OdpowiedzUsuń
 6. Beznadzejne przepisy,bardzo tłustne jednym słowem ohydne fuj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 7. wszystkiego co najlepsze i jak najmniej takich anonimowych wpisów :)

  OdpowiedzUsuń
 8. anonimowy nie obrazaj innych to ze jestes spasla swinia nie znaczy to jedzenie na sylwestra jest tłuste i ze nie mozna nic jesc bo sie odchudzasz

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ty zdechła krowo bez perspektyw. Ham ze wsi i tyle. Zesikałeś się pewnie dzisiaj rano w majtki z misiami.

   Usuń
 9. Szczęśliwego Nowego Roku! Super blog :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Wszystkiego najlepszego! I zapomnienia się w...kuchni, pieczeniu, marynowaniu, gotowaniu!

  OdpowiedzUsuń
 11. Najlepszego Asiu! Tobie i sobie życzę kolejnych niezapomnianych podróży :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Spełnienia kolejnych marzeń w nadchodzącym roku :-)

  OdpowiedzUsuń
 13. Szczęśliwego Nowego Roku, dużo radości!

  OdpowiedzUsuń
 14. wszystkiego smacznego w Nowym Roku!

  OdpowiedzUsuń