czwartek, 20 lutego 2014

Piękno owoców i wyzwanie fotograficzne / The beauty of fruits and photographic challenge


Simone z bloga Simone's kitchen ogłosiła konkurs na najpiękniejsze zdjęcie surowego jedzenia. Choć w tym konkursie nic nie można wygrać, to ja i tak wiedziałam, że muszę wziąć w nim udział. Efektem moich przygotowań, specjalnie na ten konkurs, są cztery zdjęcia. Muszę któreś z nich wybrać i oczywiście mam mętlik w głowie. Zaczynam żałować, że zamiast jednego zdjęcia zrobiłam aż cztery, a dokładniej czterysta, których przez troskę o Was, Wam nie pokazałam ;-) No to siup, startuję i liczę, że moje zdjęcie wygra :-) A Wam które zdjęcie najbardziej się podoba?

Simone from beautiful Simone's kitchen blog announced the "RAW" foodphotography challenge. Despite the fact that there are no prices I knew that I have to take part in this challenge. I prepared four photos, not to mention other 400 that I am not showing you, and I start to regret that. I should have take only one, single photo so that I wouldn't have problem with choosing the one to be submitted. But I have to make a decision anyway, hoping that my photo is to win :-) And which one out of these four photos do you like the most? 
32 komentarze:

 1. Słoneczna cytryna :) Miłego!

  OdpowiedzUsuń
 2. Drugie :) Cytrynka oczywiscie :)

  P.S. A beda jakies nagrody? :))))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki Majko :-) P.S. Nagrodą jest moje podziękowanie i ścisk :-) Może być?

   Usuń
 3. Wszystkie, kocham Twoje fotografie. Ale najbardziej z tych czterech przemówił do mnie kokos, niesamowite te włókna... Ale granat też spoko ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wooooow, mocne słowa Pati, mocne słowa :-) Dzięki wielkie :-)

   Usuń
 4. Zdecydowanie kokos mnie urzekł:-)

  OdpowiedzUsuń
 5. wszystkie zdjęcia są piękne ale kokos wymiata ! ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Zdecydowanie granat - mroczny, krwawy, intrygujący

  OdpowiedzUsuń
 7. O wow! So glad you joined in the challenge and what a gorgeous popping colors! I really like the one you submitted as the colors of the lime are really popping out of the screen but that pomegranate is also one of my favorites. nice job!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Thank you Simone :-) Please believe me that choosing one photo to submit out of these four was sooo hard :-) To be quite frank I like all of them, but limes and coconut are my absolute favourites :)

   Usuń
 8. Hehe, wiedziałem, że coś jest nie tak z tą czwórką :D czterysta, to jest to! uwielbiam zabawy z fotografowaniem jedzenia a potem przeglądanie tego wszystkiego i wyłanianie perełek :D Mi chyba najbardziej podoba się kokos :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O widzę, że nie tylko mnie bawią tortury w stylu: teraz robimy tysiąc zdjęć a zjemy dopiero, jak wszystkie zdjęcia zrobimy i będziemy zadowoleni z efektów sesji foto ;-)

   Usuń